ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Cibuti Vize İşlemleri

Cibuti Vize İşlemleri

Cibuti Vize İşlemleri,

Diplomatik (Siyah) , Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahiplerinin Cibuti’ye yapacakları 3 aydan  kısa süreli seyahatler için vize almaları gerekmezken, Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin yolculuk öncesinde vize almaları gerekir.

Cibuti Vizesi Nasıl Alınır?

Cibuti Vizesi online olarak alınabilen bir vizedir. Gerekli olan belgelerin tarafımıza mail olarak atılması, vize başvurunuzun yapılması için yeterli olmakta. Başvurunuzun tamamlanmasının ardından sonuçlanan Cibuti Vizesini uzmanlarımız size mail olarak iletirler. Maildeki dokümanın çıktı alınarak yanınızda bulundurulması yeterlidir.

Cibuti Vize Türleri

Cibuti Elektronik vizesi çeşitlerini aşağıda bulabilirsiniz. Gerekçelerinize uygun başlığın hangi seçeneğe dahil olduğundan emin olamıyorsanız uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

  • Cibuti Turistik Vize
  • Cibuti Ticari Vize
  • Cibuti Aile Ziyaret Vizesi

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler

Vize başvuru aşaması için gerekli olan belgelei aşağıda bulabilirsiniz.

  • En Az 6 Ay Geçerliliğe Sahip Pasaport Görüntüsü (Resimli Olan 2. Sayfa)
  • 1 Adet Destekleyici Belge ( Otel Rezervasyonu veya Uçak Bileti ya da Davetiye)

Yukarıdaki 2 belgenin tarafımıza mail atılması Cibuti Vize Başvurusu için yeterlidir.


Cibuti Vizesi Pasaporta Basılır Mı?

Hayır. Cibuti vizesi elektronik olarak alınır ve pasaporta basılmaz. Üzerinde özel bir karekod bulunan Cibuti Elektronik Vizesi, herhangi bir yazıcıdan çıktı alınarak kullanılır.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gerekli olan belgelerin tarafımıza mail atılmasından sonra uzmanlarımız zaman kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirirler. Bu aşamadan sonra 1-3 iş günü içinde Cibuti E-Vize Başvurusu sonuçlanır. 

 

Cibuti Vizesi için Bölge Ayrımı Var Mı?

Hayır. Cibuti Vize Başvurusu için herhangi bir bölge ayrımı bulunmaz. Türkiye’nin tüm illerinden, hatta yurtdışındayken bile Cibuti vize başvurunuzu kurumumuz aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. 

 

Cibuti Vizesi Çok Girişli Olabilir Mi?

Ne yazık ki hayır. Cibuti vizeleri tek girişli olarak onaylanmaktadır.  Tekrarlanan ziyaretlerinizi için yeniden vize başvurusunda bulunmanız gerekir.


Cibuti Vizesi En fazla Kaç Günlük Alınabilir?

Umuma Mahsus pasaport sahipleri 90 güne kadar vize başvurusunda bulunabilirler.

Cibuti Vize Başvuru Formu

Cibuti vize başvuru formu online olarak doldurulur. Elektronik ortamda girilen bu bilgilerin uygun formatta ve hatasız girilmesi oldukça önemlidir. Bu aşmada uzmanlarımız, Cibuti Vize başvuru formunu doldururlar. Sizin bu aşamayı düşünmeniz gerekmez.

 

Bu site E-Pratik® E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.